Vlna

urbánny splietací mág

Into Waters Islands Dreams And Creatures Come

Nylon Union - Into Waters Islands Dreams And Creatures Come

Autor nahrávky: Nylon Union

Cena CD: 11 €

Formáty: CD / MP3 / FLAC
Katalógové číslo: VLNA 008
Dátum vydania: 1.5.2019
Rozsah: 10 skladieb, celková dĺžka 46:38 min

info@nylonunion.com
vlna@vlna.sk

Zoznam skladieb:

  1. In The Rain
  2. Poetry Of Ice
  3. Time Now
  4. Trees
  5. Wind
  6. Words
  7. Bose–Einstein Condensate
  8. #C80815
  9. Flooded Away
  10. Everything

Nylon Union prichádza s novým albumom „Into Waters Islands Dreams And Creatures Come“

Prvý májový deň vychádza nový album projektu Nylon Union s názvom „Into Waters Islands Dreams And Creatures Come“. V poradí tretí album voľne nadväzuje na experiment Undisclosed Grounds, ktorý vyšiel presne pred štyrmi mesiacmi.

Pilotný singel albumu „Poetry of Ice“ už od januára úspešne boduje v slovenskom étery. Táto skladba je spoluprácou kapely s básnikom a prozaikom Petrom Šulejom. Album „Into Waters Islands Dreams And Creatures Come“ prináša takmer folkovo krehké melódie, ktoré sú vzápätí ponorené do analógových vĺn, vystavené mrazivým hlukovým stenám, filtrami vysušené až na tinitus hrdzavého priestoru. „Na rozdiel od Undisclosed Grounds sú dôvody jasne pomenované. Ak bol predošlý album otázkou, Into Waters je odpoveďou“, hovorí autor hudby a textov Richard Imrich.

Album „Into Waters Islands Dreams And Creatures Come“ vychádza na značke Vlna Records vo forme CD, v digitálnej forme stiahnuteľné z Bandcamp profilu Nylon Union a dostupný je aj prostredníctvom väčšiny streamovacích služieb. O grafický dizajn sa postarala Barbora Šajgalíková a cover art tvorí fotografia zo série „Úvaha nad váhou vlastného autoportrétu“ slovenskej fotografky Ester Šabíkovej.

Linky:
nylonunion.com
nylonunion.bandcamp.com
facebook.com/nylonunion
instagram.com/nylon_union
vlna.sk

Nahrávku nájdete aj na stránke vydavateľstva drewoasrd.sk